Degët në Kosovë

Njesia Pejton

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Kosta Novakovic", Nr. 9 Qyteza Pejton
Prishtinë -  Kosovë

Tel: +381 (0)38 222 910
Fax:+381 (0)38 222 907

Ahmet Ismaili
E-mail: aismaili@bkt.com.al

Njesia Kodra e Diellit

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë -  Kosovë

Tel: +381 (0)38 233 910
Fax:+381 (0)38 233 908

Faton Fejzullahu 
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al

Njesia Dardania 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69
Prishtinë -  Kosovë

Tel: +381 (0)38 500 910
Fax:+381 (0)38 500 908

Shkelqim Lila
E-mail: shlila@bkt.com.al

Njesia Fushë-Kosovë 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë
Prishtinë -  Kosovë

Tel: +381 (0)38 534 910
Fax:+381 (0)38 534 908

Arsim Hamza 
E-mail: ahmaza@bkt.com.al

Njesia Podujevë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë
Prishtinë -  Kosovë

Tel: +381 (0)38 571 996
Fax:+381 (0)38 571 998

Avni Zeciri
E-mail: azeciri@bkt.com.al

Njesia Shatervan

Adresa

Kontakti

Acting Manager

Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren -  Kosovë

Tel: +381 (0)29 223 910
Fax:+381 (0)29 223 908

Muhamet Vogel
E-mail: mvogel@bkt.com.al

Njesia Teuta

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. " Mbretëresha Teuta ", Nr.117,
Pejë -  Kosovë

Tel: +381 (0)39 423 910
Fax:+381 (0)39 423 908

Vjollca Beka 
E-mail: vbeka@bkt.com.al

Njesia Gjakovë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. ‘Nënë Tereza", Nr.462 & 464
Gjakovë - Kosovë

Tel:     +381 (0)390 330 910
Fax:    +381 (0)390 330 908

Agon Dula
E-mail: adula@bkt.com.al

Njesia Rahovec 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Avdulla Bugari", N-3, Rahovec
Gjakovë -  Kosovë

Tel:    +381 (0)29 276 910
Fax:   +381 (0)29 276 908

Lulzim Sylejmani 
E-mail: lsylejmani@bkt.com.al

Njesia Ferizaj 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Dëshmoret e Kombit", Nr.68
Ferizaj -  Kosovë

Tel:    +381 (0)290 326 910
Fax:   +381 (0)290 326 908

Safet Mehmeti
E-mail: smehmeti@bkt.com.al

Njesia Drenas 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Skënderbeu" - Drenas
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  +381 (0)38 584 910
Fax: +381 (0)38 584 908

Kushtrim Bajraktari
E-mail: kbajraktari@bkt.com.al

Njesia Gjilan  

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Madeline Albright ",
Gjilan -  Kosovë

Tel:   +381 (0)280 320 910
Fax:  +381 (0)280 320 908

Ilmi Alili
E-mail: ialili@bkt.com.al

Njesia Lipjan  

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Shqiperia ", 
Lipjan -  Kosovë

Tel:   +381 (0)380 580 910

Fax:  +381 (0)380 580 908

Naim Zeqiri
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al

Njësia Vushtrri  

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Dëshmorët e Kombit", 
Vushtrri -  Kosovë

Tel:    +381 (0)28 573 910
Fax:   +381 (0)28 573 908

Florie Hajrizi-Braha 
E-mail: fhajrizi@bkt.com.al

Njësia Nënë Tereza  

Adresa

Kontakt

Acting Sub Manager

Rr. "Nënë Tereza", 
Prishtinë -  Kosovë

Tel:    +381 (0)38 225 910
Fax:   +381 (0)38 225 908

Fidaim Ibrahimi
E-mail: fibrahimi@bkt.com.al

 

Agjencioni Aeroport 

Adresa

Kontakti

Person Pergjegjës

Aeroporti Ndërkombëtar"Adem Jashari"
Vrellë-Lipjan

Tel: +381(0) 38 220  910
 

Meral Turbedar 
E-mail: mturbedar@bkt.com.al

Agjencioni Hani i Elezit  

Adresa

Kontakti

Person Pergjegjës

Terminali Elez Han

Kacanik-Kosovë

Tel:  +381(0) 290 385 910
Fax: +381(0) 290 385 908
Mob: +381(0) 45 700 741

Milaim Qazimi
E-mail: mqzimi@bkt.com.al

 

Njësia Viti 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Adem Jashari, p.n,"

Viti-Kosovë

Tel:  +381(0) 280 380 910
Fax: +381(0) 280 380 908

Ganimete Emini 
E-mail: gemini@bkt.com.al

Njësia Dheu i Bardhë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Terminali Dheu i Bardhë,

Gjilan-Kosovë

Tel:  +381(0) 280 224 910

Berat Daku  
E-mail: bdaku@bkt.com.al

Njësia Mitrovicë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Brigada 142-Ali Pasha Tepelena", 
Mitrovicë -  Kosovë

Tel:   +381 (0)028 536 910

Fax:  +381 (0)028 536 908

Mob:+377 (0) 45 700 755

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Njësia Prizren

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Atmejdan"

Prizren-Kosovë

Mob:  +377(0) 45 700 711

Daut Pireci  
E-mail: dpireci@bkt.com.al

Agjencioni Elkos-Pejë

Adresa

Kontakti

Person Pergjegjës

Elkos-Pejë

Pejë-Kosovë

Mob:  +377 45 700 721

Venera Sylejmani  
E-mail: vsylejmani@bkt.com.al

Agjencioni  Albi

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Qëndra Tregtare Albi-Mall"

Veternik -Prishtinë

Tel: + 381 38 522 910

Fax:+ 381 38 522 908

Mentor Zahiti 
E-mail: mzahiti@bkt.com.al