Degët në Kosovë

Dega Pejton

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, Qyteza Pejton

Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 222 910
Fax: +383 (0) 38 222 907
Mobil: +383 45 700 701

Faton Fejzullahu 
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Kodra e Diellit

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 233 910
Fax: +383 (0) 38 233 908
Mobil: +383 45 700 702

Bashkim Kurti
E-mail: bkurti@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Dardania

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69 
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 500 910
Mobil: +383 (0) 45 700 703

Astrit Zherka
E-mail: azherka@bkt.com.al

 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Fushë-Kosovë

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë

Tel: +383 (0) 38 534 910
Mobil: +383 (0) 45 700 705

Fisnik Sanaja
E-mail: fsanaja@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

  

Dega Podujeva

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë

Tel: +383 (0) 38 571 996
Fax: +383 (0) 38 571 998
Mobil: +383 45 700 706

Valon Gashi
E-mail: valong@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Shatervan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren

Tel: +383 (0) 29 223 910
Mob: +383 (0) 45 700 710

Bujar Karavidaj
E-mail: bkaravidaj@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Teuta Pejë

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. " Mbretëresha Teuta ", Nr.117, 
Pejë

Fax: +383 (0) 39 423 908
Mob: +383 (0) 45 700 720

Skender Mekaj
E-mail: smekaj@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30


 

Dega Gjakova

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. UCK-së p.n. Gjakovë

Tel: +383 (0) 38 390 330
Fax: +383 (0) 38 390 330
Mobil: +383 45 700 730

Gent Lajqi
E-mail: glajqi@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Rahovec

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Avdulla Bugari", Nr.3, Rahovec

Tel: +383 (0) 29 276 910
Fax: +383 (0) 29 276 908
Mobil: +383 45 700 731

Sead Rama
E-mail: srama@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Ferizaj

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Dëshmoret e Kombit”, Nr.41/A
Ferizaj

Tel: +383 (0) 290 326 910
Fax: +383 (0) 290 326 908
Mobil: +383 45 700 740

Safet Mehmeti 
E-mail: smehmeti@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

 

Dega Drenas

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Skënderbeu, pn, Drenas

Tel: +383 (0) 38 584 910
Mob: +383 45 700 752

Gazmend Lahu
E-mail: glahu@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Gjilan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Madeline Albright, pn, Gjilan

Tel: +383 (0) 28 0320 910
Mob: +383 (0) 45 700 760

 

Ilmi Alili
E-mail: ialili@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Lipjan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Shqipëria, pn, Lipjan

Mobil: +383 (0) 45 700 808

Naim Zeqiri 
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Vushtrri

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Ismail Qemajli, pn , Vushtrri

Mob: +383 45 700 751

Burim Shala

Email: bshala@bkt.com.al

 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Agjensioni Nënë Tereza

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Tringë Ismajli, Nr.29, Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 225 911
Fax: +383 (0) 38 225 908

Valdrin Imeri
E-mail: vimeri@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Nënë Tereza

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Nënë Tereza, pn, Prishtinë

 Mobil: +383 (0) 45 700 704

Valdrin Imeri
E-mail: vimeri@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 Shtune:

10:00 - 13:00

Dega Viti

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Adem Jashari, pn, Viti

Tel: +383 (0) 280 380 910
Mob: +383 45 712 021

Ganimete Emini
E-mail: gemini@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Mitrovice

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Brigada 142, Mitrovice

Tel: +383 (0) 28 536 910
Mob: +383 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Prizren

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Atmejdan, Prizren

Tel: +383 (0) 29 222 910
Fax: +383 (0) 29 230 908
Mob: +383 45 700 711

Blerim Skeja
E-mail: bskeja@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Agjencioni Aeroport

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Aeroporti Ndërkombëtar Adem Jashari

Mob: +383 45 700 742

Fisnik Sanaja
E-mail: fsanaja@bkt.com.al

 Hëne-Premte:

 09:30-16:30

 

 

 

Agjencioni Elkos - Peje

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Qendra Tragtare Elkos, Peje

Mob: +383 45 700 721

Skender Mekaj
E-mail: smekaj@bkt.com.al

Hëne-Premte:

09:00 - 18:00

 

Dega - Albi

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Qëndra Tregtare Albi Mall,
Veternik - Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 522 910
Mob: +383 45 700 709

Margarita Zeka
E-mail: mzeka@bkt.com.al

Hëne-Shtune:

10:00-18:00

 

Dega Skenderaj

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Sheshi Adem Jashari, p.n , Skenderaj

Mob: +383 45 700 753

Festim Bunjaku 
E-mail: fbunjaku@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:00

 

 

Agjencioni Fitorja

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

Str. Rruga e Reçakut (Terminali Doganor Fitorja), pn, Ferizaj

Mob: +383 45 700 741

Safet Mehmeti

E-mail: 

smehmeti@bkt.com.al

Hëne-Shtune:

09:00 - 17:00