Degët në Kosovë

Dega Pejton

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, Qyteza Pejton,

Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 222 910
Fax: +381 (0) 38 222 907

Faton Fejzullahu 
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Dega Kodra e Diellit

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 233 910
Fax: +381 (0) 38 233 908

Milot Badivuku
E-mail: mbadivuku@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Dardania

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69 
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 500 910
Fax: +381 (0) 38 500 908

Enis Gjyshinca
E-mail: egjyshinca@bkt.com.al

 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Fushë-Kosova

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 534 910
Fax: +381 (0) 38 534 908

Fisnik Sanaja
E-mail: fsanaja@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

  

Dega Podujeva

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 571 996
Fax: +381 (0) 38 571 998

Valon Gashi
E-mail: valong@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Shatervan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren - Kosovë

Tel: +381 (0) 29 223 910
Fax: +381 (0) 29 223 908

Agim Haskuka
E-mail: ahaskuka@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Teuta

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. " Mbretëresha Teuta ", Nr.117, 
Pejë - Kosovë

Tel: +381 (0) 39 423 910
Fax: +381 (0) 39 423 908

Skender Mekaj
E-mail: smekaj@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30


 

Dega Gjakova

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. ‘Nënë Tereza", Nr.462 & 464
Gjakovë - Kosovë

Tel: +381 (0) 390 330 910
Fax: +381 (0) 390 330 908

Gent Lajqi
E-mail: glajqi@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Rahovec

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Avdulla Bugari", N-3, Rahovec - Kosovë

Tel: +381 (0) 29 276 910
Fax: +381 (0) 29 276 908

Sead Rama
E-mail: srama@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Ferizaj

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Dëshmoret e Kombit”, Nr.68 
Ferizaj - Kosovë

Tel: +381 (0) 29 032 6910
Fax: +381 (0) 29 032 6908

Safet Mehmeti 
E-mail: smehmeti@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

 

Dega Drenas

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Skënderbeu” – Drenas - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 584 910
Fax: +381 (0) 38 584 908

Visar Hoxha
E-mail: visarh@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Gjilan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Madeline Albright “, 
Gjilan - Kosovë

Tel: +381 (0) 28 0320 910
Fax: +381 (0) 28 0320 908

 

Ilmi Alili
E-mail: ialili@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Lipjan

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Shqipëria“, 
Lipjan - Kosovë

Tel: +381 (0) 38 580 910

Fax: +381 (0) 38 580 908

Naim Zeqiri 
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Vushtrri

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Ismail Qemajli “, 
Vushtrri - Kosovë

Tel: +381 (0) 28 573 910
Fax: +381 (0) 28 573 908

Burim Shala

Email: bshala@bkt.com.al

 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Agjensioni Nënë Tereza

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

Rr. “Nënë Tereza “, 
Prishtinë- Kosovë

Tel: +381 (0) 38 225 911
Fax: +381 (0) 38 225 908

Yllka Haxhaj 
E-mail: yhaxhaj@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Dega Nënë Tereza

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Nënë Tereza “, 
Prishtinë- Kosovë

 

Fidaim Ibrahimi 
E-mail: fibrahimi@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 Shtune:

10:00 - 13:00

Dega Viti

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Adem Jashari pa nr. Viti - Kosovë

Tel: +381 (0) 280 380 910
Fax: +381 (0) 280 380 908

Ganimete Emini
E-mail: gemini@bkt.com.al 

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Mitrovice

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. Brigada 142-Ali Pash Tepelena
Mitrovice - Kosovë

Tel: +381 (0) 28 536 910
Fax: +381 (0) 28 536 908

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

Shtune:

10:00 - 13:00

 

Dega Prizren

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. “Atmejdan”, 
Prizren - Kosovë

Tel: +381 (0) 29 222 910
Fax: +381 (0) 29 230 908
Mob: +377 45 700 711

Agim Haskuka
E-mail: ahaskuka@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Agjencioni Aeroport

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

Aeroporti Ndërkombëtar "Adem Jashari"

Kosovë

Tel: +381 (0) 
Fax: +381 (0) 
Mob: +377 45 700 742

Rinor Zhubi
E-mail: rzhubi@bkt.com.al

 Hëne-Premte:

 09:00-16:00

 

 Shtune - Dielle

 10:00 - 14:00

 

 

Agjencioni Elkos - Peje

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

Elkos - Peje,
Peje-Kosovë

Tel: +381 
Fax: +381 
Mob: +377 45 700 721

Ylber Nurboja
E-mail: ynurboja@bkt.com.al

Hëne-Premte:

09:00 - 18:00

 

Shtune:

09:00 - 18:00

 

Dega - Albi

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr."Qëndra Tregtare Albi-Mall",
Veternik - Prishtinë

Tel: +381 (0) 38 522 910
Fax: +381 (0) 38 522 908
Mob: +377 45 700 709

Margarita Zeka
E-mail: mzeka@bkt.com.al

Hëne-Premte:

10:00-18:00

 

Shtune:

10:00 - 18:00

 

Dega Skenderaj

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Sheshi "Adem Jashari ", p.n,
Skenderaj - Kosovë

Tel: +381 (0) 28 582 909
Fax: +381 (0) 28 582 908
Mob: +377 45 700 753

Festim Bunjaku 
E-mail: fbunjaku@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:00

 

 

Dega Mati 1

 

Adresa

Kontakti

Menaxher i Degës

Orari i Njësisë

Rr. "Mati 1", p.n,
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 
Fax: +381 (0) 

Florie Hajrizi 

E-mail: fhajrizi@bkt.com.al

Hëne-Premte:

08:30 - 16:30

 

 

Agjencioni Grand Store

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

"Qendra Tregtare Grand Store", 
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 (0) 
Fax: +381 (0) 

Blendi Xharavina 

E-mail: 

bxharavina@bkt.com.al

Hëne-Shtune:

10:00 - 18:00

 

Dielle:

10:00 - 14:00

 

Agjencioni Fitorja

 

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Orari i Njësisë

"Rruga e Reçakut (Terminali Doganor Fitorja)", 
p.n. Ferizaj - Kosovë

Tel: +381 (0) 
Fax: +381 (0) 

Milaim Qazimi 

E-mail: 

mqazimi@bkt.com.al

Hëne-Premte:

09:00 - 17:00

 

Shtune:

09:00 - 17:00