Degėt nė Kosovė

ZYRA ADMINISTRATIVE

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Kosta Novakovic",
Nr 9 Qyteza Pejton
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38222910
Fax: ++381(0)38222906

Ercan Gürelli 
E-mail: egurelli@bkt.com.al

Njësia Pejton

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Kosta Novakovic", Nr. 9 Qyteza Pejton
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 222 910
Fax: ++381 38 222 907

Ahmet Ismaili
E-mail: aismaili@bkt.com.al

Njësia Kodra e Diellit

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 233 910
Fax: ++381 38 233 908

Faton Fejzullahu
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al

Njësia Dardania 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 500 910
Fax: ++381 38 500 908

Shkelqim Lila
Email: shlila@bkt.com.al

Njësia Fushë-Kosovë 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 534 910
Fax: ++381 38 534 908

Arsim Hamza
E-mail: ahamza@bkt.com.al

Njësia Podujevë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 571 996
Fax: ++381 38 571 998

Avni Zeçiri
E-mail: azeciri@bkt.com.al

 

Njësia Shatërvan

Adresa

Kontakti

Acting Manager

Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren -  Kosovë

Tel: ++381 29 223 910
Fax: ++381 29 223 908

Muhamet Vogel
E-mail: mvogel@bkt.com.al

Njësia Teuta

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Mbretëresha Teuta"
Pejë -  Kosovë

Tel: ++381  39 423 910
Fax: ++381 39 423 908

Vjollca Beka  
E-mail: vbeka@bkt.com.al

Dega Gjakovë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. ‘Nënë Tereza", Nr.462 & 464
Gjakovë - Kosovë

Tel: + +381 390 330 910
Fax: + +381 390 330 908

Agon Dula
E-mail: adula@bkt.com.al

Dega Rahovec 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Avdulla Bugari", N-3, Rahovec
Gjakovë -  Kosovë

Tel: ++381 29 276 910
Fax: ++381 29 276 908

Lulzim Sylejmani 
E-mail: lsylejmani@bkt.com.al

Dega Ferizaj 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Dëshmoret e Kombit", Nr.68
Ferizaj -  Kosovë

Tel: ++381 29 032 6910
Fax: ++381 29 032 6908

Safet Mehmeti
E-mail: smehmeti@bkt.com.al

Dega Drenas 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Skënderbeu" - Drenas
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 38 584 910
Fax: ++381 38 584 908

Kushtrim Bajraktari
E-mail: kbajraktari@bkt.com.al

Dega Gjilan  

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Madeline Albright ",
Gjilan -  Kosovë

Tel: ++381 28 032 0901
Fax: ++381 28 032 0908

Ilmi  Alili
E-mail: ialili@bkt.com.al

 

 

Njësia Lipjan 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Shqipëria ", 
Lipjan -  Kosovë

Tel: ++381 (0) 380 580 910
Fax: ++381 (0)380 580 908

Naim Zeqiri
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al

 

Njësia  Vushtrri

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Dëshmorët e Kombit ", 
Vushtrri -  Kosovë

Tel: ++381 (0) 28 573 910
Fax: ++381 (0)28 573 908

Florie Hajrizi-Braha
E-mail: fhajrizi@bkt.com.al

 Njësia Nënë Tereza

Adresa

Kontakti

Acting Sub Manager

Rr. "Nënë Tereza ", 
Prishtinë -  Kosovë

Tel: ++381 (0) 38 225 910
Fax: ++381 (0)28 225 908

Fidaim Ibrahimi
E-mail: fibrahimi@bkt.com.al

 

Agjencioni Aeroport

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës "Adem Jashari"
Vrellë-Lipjan

Tel: ++381 (0) 38 220 910
 

Meral Turbedar
E-mail: mturbedar@bkt.com.al

 

Agjencioni Hani Elezit

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

Terminali Elez Han 
Kaçanik-Kosovë

Tel: ++381 (0) 290 385 910

Fax: +381 (0) 290 385 908
Mob:+377 45 700 741

Milaim Qazimi
E-mail: mqazimi@bkt.com.al

Njësia Viti

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr.Adem Jashari, p.n,

Viti-Kosovë

Tel:  +381(0) 280 380 910
Fax: +381(0) 280 380 908

Ganimete Emini 
E-mail: gemini@bkt.com.al

Njësia Dheu i Bardhë

 

Adresa

Kontakti

Drejtor

Terminali "Dheu i Bardhë"

Gjilan-Kosovë

Tel:  +381(0) 280 224 910

Berat Daku  
E-mail: bdaku@bkt.com.al

 Njësia Mitrovicë

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr. "Brigada 142-Ali Pasha Tepelena ", 
Mitrovicë -  Kosovë

Tel: ++381 (0) 028 536 910
Fax: ++381 (0)028 536 908

Mob:++377 (0) 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Njësia Prizren

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Atmejdan" 

Prizren-Kosovë

Mob:  ++377(0) 45 700 711

Daut Pireci 
E-mail: dpireci@bkt.com.al

Agjencioni Elkos-Pejë

Adresa

Kontakti

Person Përgjegjës

 Elkos-Pejë

Pejë-Kosovë

Mob:+ 377 45 700 721

Venera Sylejmani
E-mail: ssylejmani@bkt.com.al

Agjencioni Albi

Adresa

Kontakti

Drejtor

Rr."Qëndra Tregtare Albi-Mall"

Veternik-Prishtinë

Tel:+ 381 38 522 910
Fax:+ 381 38 522 908

Mentor Sahiti
E-mail: msahiti@bkt.com.al