Kosova Branches

Pejton Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

Str. Ukshin Hoti, Nr.29, Pejton

Pristina

Tel: +383 (0) 38 222 910
Fax: +383 (0) 38 222 907

Mobil: +383 (0) 45 700 701

Faton Fejzullahu 
E-mail: 
ffejzullahu@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Kodra e Diellit Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 233 910
Fax: +383 (0) 38 233 908

Mobil: +383 (0) 45 700 702

Bashkim Kurti
E-mail:
bkurti@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Dardania Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69 
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 500 910
Mobil: +383 (0) 45 700 703

Astrit Zherka
E-mail:
azherka@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Fushë-Kosova Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 534 910
Mobil: +383 (0) 45 700 705

Fisnik Sanaja
E-mail: 
fsanaja@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30


  

Podujeva Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë

Tel: +383 (0) 38 571 996
Fax: +383 (0) 38 571 998

Mobil: +383 (0) 45 700 706

Valon Gashi
E-mail: 
valong@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Saturday:

10:00 - 13:00

 

Shatervan Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr. Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren

Tel: +383 (0) 29 223 910
Mob: +383 45 700 710

Bujar Karavidaj
E-mail:
bkaravidaj@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Saturday:

10:00 - 13:00

 

Teuta Pejë Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. " Mbretëresha Teuta ", Nr.117, 
Pejë

Tel: +383 (0) 39 423 910
Mob: +383 (0) 45 700 720

Skender Mekaj
E-mail: 

smekaj@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Gjakova Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. UCK-së p.n. Gjakovë

Tel: +383 (0) 390 330 910
Fax: +383 (0) 390 330 908

Mob: +383 45 700 730

Gent Lajqi
E-mail: 
glajqi@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30


 

Rahovec Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. "Avdulla Bugari", Nr.3, Rahovec

Tel: +383 (0) 29 276 910
Fax: +383 (0) 29 276 908

Mob: +383 45 700 731

Sead Rama
E-mail: 

srama@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Ferizaj Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. “Dëshmoret e Kombit”, Nr.41/A,
Ferizaj

Tel: +383 (0) 29 032 6910
Fax: +383 (0) 29 032 6908

Mob: +383 54 700 740

Safet Mehmeti 
E-mail: 
smehmeti@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Drenas Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. “Skënderbeu” – Drenas

Tel: +383 (0) 38 584 910
Mob: +383 45 700 752

Gazmend Lahu
E-mail:
glahu@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Gjilan Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

 

Working Hours

 

Rr. “Madeline Albright “, 
Gjilan

 

 

Tel: +383 (0) 28 0320 910
Mob: +383 45 700 760

Ilmi Alili
E-mail: 

ialili@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30


 

Lipjan Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr. “Shqipëria“, 
Lipjan

Mobil: +383 (0) 45 700 808

Naim Zeqiri 
E-mail: 
nzeqiri@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Vushtrri Unit

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr. “Ismail Qemajli“, 
Vushtrri

Mob: +383 45 700 751

Burim Shala

Email: bshala@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Nënë Tereza Sub Unit

 

Address

 

Contact

 

Responsible Person

Working Hours

Rr. Tringe Ismajli, Nr.29, Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 225 911
Mobil: +383 (0) 45 700 714

Valdrin Imeri
E-mail:
vimeri@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Nënë Tereza Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Nënë Tereza Square, 
Prishtinë

 Mobil: +383 (0) 45 700 704

Valdrin Imeri
E-mail:
vimeri@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

Saturday:

10:00 - 13:00

 

Viti Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr. Adem Jashari pa nr. Viti

Tel: +383 (0) 280 380 910
Mob: +383 45 712 021

Ganimete Emini
E-mail: 
gemini@bkt.com.al 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Mitrovice Unit

 

 

 

Address

 

Contact

 

 

Unit Manager

 

Working Hours

Rr. Brigada 142, Mitrovice

Tel: +383 (0) 28 536 910
Mob: +383 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: 
ftupella@bkt.com.al

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Prizren Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr. “Atmejdan”, 
Prizren

Tel: +383 (0) 29 222 910
Fax: +383 (0) 29 230 908
Mob: +383 45 700 711

Blerim Skeja
E-mail: 

bskeja@bkt.com.al

 

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Aeroport Sub Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Responsible Person

Working Hours

Pristina International Airport  “Adem Jashari”

Tel: +383 (0) 
Fax: +383 (0)
Mob: +383 45 700 742

Fisnik Sanaja
E-mail:
fsanaja@bkt.com.al

Monday-Friday:

09:30 - 16:30

 

 

Elkos - Peja Sub Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Responsible Person

Working Hours

Elkos - Peje,
Peje

Tel: +383
Fax: +383
Mob: +383 45 700 721

Skender Mekaj
E-mail:
smekaj@bkt.com.al

Monday-Saturday:

09:00 - 18:00

 

 

Albi Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Rr."Qëndra Tregtare Albi-Mall",
Veternik

Tel: +383 (0) 38 522 910
Mob: +383 45 700 709

Margarita Zeka
E-mail: 
mzeka@bkt.com.al

Monday-Saturday:

10:00 - 18:00

 

 

Skenderaj Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Sheshi "Adem Jashari ", p.n,
Skenderaj

Mob: +383 45 700 753

Festim Bunjaku 
E-mail: 
fbunjaku@bkt.com.al

Monday-Friday:

08:30 - 16:30

 

 

Fitorja Sub Unit

 

 

Address

 

Contact

 

Unit Manager

Working Hours

Str. Reçakut (Terminal Doganor Fitorja), pn Ferizaj

Mob: +383 45 700 741

Safet Mehmeti
E-mail:
smehmeti@bkt.com.al

 

Monday-Saturday:

09:00 - 17:00