Kosova Branches

Administrative Office

Address

Contact

Manager

Rr. "Kosta Novakovic",
Nr 9 Qyteza Pejton
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38222910
Fax: ++381(0)38222906

Abdurrahman Balkiz
E-mail: ABalkiz@bkt.com.al

Pejton Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Kosta Novakovic",
Nr 9 Qyteza Pejton
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38222910
Fax: ++381(0)38222907

Faton Fejzullahu
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al

Kodra e Diellit Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Enver Maloku", Nr.10

Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38233910
Fax: ++381(0)38233908

Arsim Hamza
E-mail: ahamza@bkt.com.al

Dardania Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Mulla Idrizi", Nr.69

Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38500910
Fax: ++381(0)38500908

Shkelqim Lila
E-mail: shlila@bkt.com.al

Nënë Tereza Unit

Address

Contact

 Manager

Rr. "Nënë Tereza ", p.nr
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38255910
Fax: ++381(0)38255908

Fidaim Ibrahimi
E-mail: fibrahimi@bkt.com.al

Fushë Kosovë Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Nënë Tereza ", p.n.Fushë Kosovë
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38534910
Fax: ++381(0)38534908

Fisnik Sanaja
E-mail: fsanaja@bkt.com.al

Podujevë Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Zahir Pajziti", Nr.1 Podujevë
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38571910
Fax: ++381(0)38571908

Enis Gjyshinca
E-mail: egjyshinca@bkt.com.al

Lipjan Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Rruga Shqipëria"
Lipjan -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38580910
Fax: ++381(0)38580908

Naim Zeqiri
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al

Shatërvani Unit

Address

Contact

Acting Manager

Sheshi Shatërvani Nr.3 
Prizren -  Kosovë

Tel:  ++381(0)29223910
Fax: ++381(0)29223908

Fisnik Morina
E-mail: fmorina@bkt.com.al

Teuta Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Mbretëresha Teuta",Nr.117 
Pejë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)39423910
Fax: ++381(0)39423908

Vjollca Beka
E-mail: vbeka@bkt.com.al

Gjakova Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Nënë Tereza",Nr.462&464
Gjakovë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)39330910
Fax: ++381(0)39330908

Gent Lajqi
E-mail: glajqi@bkt.com.al

Rahovec Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Avdulla Bugari",N-3 Rahovec
Gjakovë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)29276910
Fax: ++381(0)29276908

Kemal Morina
E-mail: kmorina@bkt.com.al

Ferizaj Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Dëshmorët e Kombit",Nr.68
Ferizaj -  Kosovë

Tel:  ++381(0)29326910
Fax: ++381(0)29326908

Safet Mehmeti
E-mail: smehmeti@bkt.com.al

Vushtrri Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Dëshmorët e Kombit",Nr.68
Vushtrri -  Kosovë

Tel:  ++381(0)28573910
Fax: ++381(0)28573908

Florie Hajrizi-Braha
E-mail: fhajrizi@bkt.com.al

Drenas Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Skenderbeu",Drenas
Prishtinë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)38584910
Fax: ++381(0)38584908

Kushtrim Bajraktari
E-mail: kbajraktari@bkt.com.al

Gjilan Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Madeline Albright",
Gjilan -  Kosovë

Tel:  ++381(0)28320910
Fax: ++381(0)28320908

Ilmi Alili
E-mail: ialili@bkt.com.al

Aeroport Agency

Address

Contact

Responsible Person

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës"Adem Jashari
Vrellë-Lipjan

Tel:  ++381(0)38220910
Mob: +377 45 700 742

Rinor Zhubi
E-mail: rzhubi@bkt.com.al

Hani i Elezit Agency

Address

Contact

Responsible Person

Terminali Elez Han
Kaçanik-  Kosovë

Tel:  ++381(0)29385910
Fax: ++381(0)29385908

Milaim Qazimi
E-mail: mqazimi@bkt.com.al

Viti Unit

Address

Contact

Manager

Rr."Adem Jashari"
Viti -  Kosovë

Tel:  ++381(0)28380910
Fax: ++381(0)28380908

Ganimete Emini
E-mail: gemini@bkt.com.al

Dheu i Bardhë Unit

Address

Contact

Manager

Terminali Dheu i Bardhë,
Gjilan-  Kosovë

Tel:  ++381(0)28224910
 

Berat Daku
E-mail: bdaku@bkt.com.al

 Mitrovicë Unit

Address

Contact

Manager

Rr. "Brigada 142-Ali Pashe Tepelena"
Mitrovicë -  Kosovë

Tel:  ++381(0)028 536 910
Fax: ++381(0)028 536 908

Mob:++377 (0) 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Prizren Unit

Address

Contact

Manager

Rr "Atmejdan"
Prizren-Kosovë

Mob:  ++377(0) 45 700 711
 

Agim Haskuka
E-mail: haskuka@bkt.com.al

Elkos Unit

Address

Contact

Responsible Person

Elkos-Pejë
Pejë- Kosovë

Mob:  ++377(0) 45 700 721
 

Venera Sylejamni
E-mail: vsylejmani@bkt.com.al

Albi Unit  

 

Address

Contact

Manager

Rr "Qëndra Tregtare Albi-Mall"
Veternik-  Prishtinë

Tel: + 381 38 522 910
Mob: +377 45 700 709
Fax: + 381 38 522 908

Artan Cecelia
E-mail: acecelia@bkt.com.al

 

Skenderaj Unit 

Address

Contact

Manager

Sheshi "Adem Jashari ", p.n
Skenderaj

Tel: + 381 38 522 910
Mob: +377 45 700 753
Fax: + 381 38 522 908

Festim Bunjaku
E-mail: fbunjaku@bkt.com.al