Pagesë SmartPay në BKT POS

Paguaj nëpërmjet kamerës së smartphone-it tënd në BKT POS!

SmartPay në POS vjen si një mënyrë alternative për të kryer pagesa nga smartphone yt te tregtari vetëm duke skanuar një QR code. Për të realizuar pagesën ti duhet të jesh përdorues i BKT Smart dhe të sigurohesh që tregtari e ofron këtë opsion pagese në POS-in e BKT.
 
Mëso si të aktivizosh SmartPay në BKT Smart SmartPay - Dërgoni dhe merrni para shpejt dhe thjeshtë, 24/7 - YouTube

Mëso si të paguash me SmartPay në BKT POS BKT – Paguaj me SmartPay në BKT POS - YouTube

 

Avantazhet e përdorimit të SmartPay në POS:

  • Eshtë pa pagesë
  • Shmang përdorim të ‘’cash’’
  • Paguan shpejt, thjesht, sigurt
  • Blerja pasqyrohet në nxjerrjen e llogarisë bankare
  • Alternativa ideale nëse ke harruar kartën tënde
  • Është një mënyrë novatore të paguari

Të gjithë

Sektori Emri I tregtari
Bar Restorant Whiskey Bar/Restorant
Bar Restorant Whiskey Green Coast
Taksi Merr Taxi
Taksi Taxi.al
Studio Programimi NENSI AHMETBEJA
Mobileri BLERIM KULLAJ
Supermarket SUPERMARKET MEGA
Hotel VLORA BACKPACKERS HOST
Elektronike SWISS COMPUTERS
Restorant RESTANT LUCIANO
Hotel HOTEL LUCIANO
Argjendari GEZIM HAXHIJA
Veshje PELINKU
Dentist KLODIANA KARAGJOZI
Ora BAGIT ALBANIA
Supermarket SPAR ALBANIA
Per shendetin KLINIKA OBSTETRIKALE PLUS
Restorant TE BINJAKËT
Restorant TRENDAFILI MISTIK NOSHI
Dentist ADA ABDIHOXHA
Farmaci FARMACI BEGA
Market ALFRED MUHA
Bar MANGO BEACH BAR
Farmaci IMI FARMA
Kozmetike YVES ROCHER
Dyqan kafshesh 4 PUTRAT
Pasticeri INSEAN
Furre buke SOMEGG
Veshje BERLINTEXX FEMME
Hotel HOTEL CLASS
Restorant I.C.C. SINCERM
Farmaci FARMACI IMEAA 11
Hotel MANGO BEACH RESORT
Supermarket FRUTA-PERIME SALIAJ
Servis makinash EGZON ZAGANI
Restorant YAMATO
Bar Restorant NAZAR BEACH PALASE
Restorant VILA YAMATO
Restorant ULLIRI
Bar Restorant LONG HILL
Kend lojerash TAO TAO
Restorant TE BEU
Parukeri ERMELISA QARRI
Kancelari BETIM BEGA
Kepuce TIRANA SNEAKER CLUB
Farmaci FARMACI SOLE
Supermarket Novatex
Per shtepine NOVA
Supermarket EURO 1
Restorant Salt
Restorant Lift
Restorant OPA
Market SIAR EXCHANGE
Telefoni VALBONA SHERA
Bar Restorant ANA DISHA
Restorant MAKAMONA
Veshje SAY TEXX 
Veshje BUTIQUE
Hotel BOULEVARD APARTMENT
Restorant SHAFRAN RESTAURANT
Bar MON CHERI
Supermarket CONAD
Elektronike AMERICAN COMPUTERS
Suvenire IDEA SOUVENIRS
Per shendetin OLIVE  MEDICIAL CENTER
Veshje DIVERSO
Agjensi Turistike TRIPS 4FUN
Palester LIMITLESS FITNESS
Hotel ESPANA
Market ALUSH QERESHNIKU
Hotel/Restorant VRESHTI I PASHAIT
Hotel ADEA
Furre buke/Embeltore PANJA
Makina me Qera ARMAND BALA
Farmaci FARMACI EDIRA
Veshje NOEMM
Dyqan motorrash MOTO ITALIA
Hotel HOTEL TERMINAL
Restorant MIQT
Market ALMA BANI
Tabacco REDIS KASEMI
Veshje MAER
Restorant PIAZZA
Elektronike APT CABLE TV
Qender Estetike KALON AESTHETIC
Restorant VILLA VLADIMIR
Klinike Dentare VITIOLA LUSHNJARI
Per shendetin EGIAN BY INTERMEDICA
Klinike Dentare K. DENTARE  FIDA
Farmaci FARMACI ELDA 
Tabacco TOBACOO PRAYLA
Market ANXHELA SHALCA
Veshje XSPORTS AEE SHPK
Bar MY FAVORITE
Market ARDIT TARELLI
Agjensi Imobiliare ODYSSEUS
Kozmetike BEAUTENE PHARMA
Sherbim transporti LU-NA
Bar BAR TREGU
Farmaci FARMACI LAPRAKA
Argjendari MARIGLEN TOTA
Restorant HOUSE OF TRADITION
Per shendetin DOCTORS HOSPITAL SR
Taxi KEVUCI
Restorant RESTORANT JONI
Parfumeri KLEDJAN LLESHI 
Bar BAR AMERIKAN 1
Fast Food O CLOCK 
Tabacco OLTAN SHEME
Suvenire ARDIAN BERBERI
Karburant MEHALLA OIL
Veshje MAER
Veshje XHILDA SALLATA
Ora RIVALDI STYLE
Kozmetike DYQANI NATYRAL
Farmaci FARMACI ARDI
Farmaci FARMACI MEDICAMENTA 1
Farmaci FARMACI MIRA
Farmaci FARMACI GJERMANE
Restorant KLODIAN MARKU
Hotel SOKOL SHPENDI
Pasticeri PASTICERI MINA
Farmaci KAMEL-FARMA SHPK
Suvenire ALBSOUVENIR
Veshje CONS JEANS
Argjendari KRED ARGJENDARI
Makina me Qera RENTAL SHKODRA
Hotel OLIVE HOTEL
Pasticeri VIAN BRANDS
Per shtepine PIERRE CARDIN HOME
Per shtepine PIERRE CARDIN CARPET
Veshje CHIC & GO
Veshje MAXBARNAD TEXTILE
Hotel MARIJE FERMOSI
Kepuce FATBARDHA XHAFAJ
Restorant MALIS PIZZA CREPES
Karburant LAPETROL ALBANIA
Hotel ENRIDA RAMA
Mobileri ILIR KULLAJ
Supermarket SUPERMARKET POCI
Supermarket BIG MARKET BIG BERATI
Supermarket IGLI SHEHI
Market MARKET OSUMI
Hotel GEO ART
Hotel/Bar REBEL INC
Hotel AZURE INN HOTEL
Restorant RRAPA’S GRILL STATION
Restorant PIZZA TIME
Tregti artikuj ushqimore KLAJDI MOLLAYMERI
Hotel OK HOTEL 
Market BIG Market FUSHE KRUJE
Market MINI MARKET ILIA MARIN
Supermarket SUPERMARKET PLANET
Tregti artikuj druri ALEXARREDO
Bar Kafe HARQET
Tregti paisje telefonike AXON SHPK
Dentist DENTAL LAND
Elektronike ZGATAR ELECTRONICS 
Restorant FISH'N CHIPS
Bar restorant hoteleri LABIATAN REST
Argjendari NOBEL ARGJENDARI
Kancelari OFFICE CENTER
Klinike Dentare DULO DENT
Supermarket BIG  Market KUCOVA
Farmaci FARMACI BALANI
Hotel HOTEL ARBERI
Fast food FATION HUDA
Bar restorant hoteleri KRIVA
Supermarket BIG Market WILSON
Supermarket HASO SUPERMARKET
Hoteleri OLIVIAS HILL
Turizem KOMPLEKSI LIVIA
Artikuj industriale XHOHANO KULA
Klinike Dentare ONYX HAIR LINE
Dentist DENTAL DR. MERI
Gomisteri TYRES GROUP ALBANIA
Veshje Sportive INTERSPORT
Veshje Sportive BALKAN SPORT  INTERSPORT
Veshje Sportive ADIDAS (BALLKAN SPORT)
Veshje Sportive TAF
Arredim ambientesh ANZOR POPOV
Bar restorant KILL GRILL
Bar restorant PEMA E THATE
Estetike MUSE ACADEMY
Bar restorant GANI PASHAJ
Artikuj kozmetike, shtepiake PLENTY
Arredim ambientesh ANZOR POPOV
Tregti pijesh ushqimore, industriale ERALD TOZAJ
Bar ATTICA
Laborator analizash FABIO LUFTA
Restorant FLAVIO KARAFILAJ
Bar restorant BLANC BISTRO
Optike OPTIKA 1
Makina me Qera RENT CAR JOES
Tregti veshjesh ADRIAN TAFA
Karburant KASTRATI
Tregti artikuj te perzier ZIHNI MUCAJ
Tregti artikujsh, makina me qera QOSE LEGACY
Bar restorant BELLA ELOISE
Bar kafe MARSELA ARSHIAJ
Bar kafe ETLEVA KALUS
Hotel HOTEL ONIX
Hoteleri turizem BOHEM
Makina me Qera AL-SE AUTO
Apartamente me qera KONDO
Bar restorant hoteleri BUJTINA 31
Tregti artikujsh, dhoma me qera BASHKIM SAQE
Market MINIMARKET DAKU
Resort ARAMERAS BEACH
Tregti veshje dhe aksesore JURGEN MEMINAJ
Makina me Qera ELISABETA PANO
Hotel HOTEL PAZARI
Artikuj elektrike AMAR GROUP
Bar kafe BIANCO
Bar Restorant BAR-RESTORANT CALI
Parfumeri ZLAZA
Artikuj ushqimore, makina me qera NDRICIM DURICI
Bar restorant BUTEI
Piceri MY PIZZA
Sherbime akomodimi dhe peshkimi NIKOLLA QENDRA 
Tregtim aksesoresh BURBUQE MEHALLA
Bar kafe hoteleri FATIME KUMRIJA
Aksesore telefonash DESARA GOLEMI
Market YOUR MARKET SARANDE
Bar kafe KLAJDI ZEMANI
Apartamente me qera KOA APARTAMEN
Bar, piceri, fast food TERRAZA A MARE
Tregti suveniresh AGRON KASIMI
Parukeri estetike ADELA SULJEMANI
Bar kafe, tregti fruta perimesh ORGANIC GROUP
Tregti kepucesh ADI STAR 
Farmaci ABC PHARMA 
Fast-food RIDVAN AGO
Projekte ndertimi MOL SHPK
Bar restorant, hoteleri ARTUR HOTEL RESTORANT
Agjenci udhetimi TERINI TRAVEL AGENCY
Bar restorant, dhoma me qera NAPOLON COMPLEX
Tregti veshjesh ERION COKA
Sherbime estetike AURORA ZENELAJ
Supermarket 2BE SUPERMARKET
Tregtim me pakice artikuj te ndryshem ENVER PASHA 
Restorant LENTI S FISH
Hotel HOTEL ONE
Hotel JOLLY HOTEL
Hotel HOTEL ALIKO
Hotel ROZAFA PALACE HOTEL
Hotel EKSAMILIA
Hotel MAXI ROOM
Makina me Qera PENTA RENT A CAR
Tabacco TABACHINO
Hotel NORD HOTEL
Tregti karburantesh DO-AL SHPK
Hoteleri dhe turizem HILLSIDE VILLAS KOTARJA
Kozmetike KLEDJAN LLESHI
Tregti me pakice te veshjeve ANSI BRAND
Tregti me pakicë e artikujve ushqimore ROLAND REXHEPAJ
Dentist IGLOL 2
Bar restorant KASTRIOT CEREPI
Dentist SMILE CARE
Tregtim produktesh WELL PHARMA
Tregti me pakice e artikujve te ndryshem ALTIN SULOJ
Tregti me pakice te artikujve ushqimore DASHAMIR RRUCAJ
Servis celularësh JOEL GOGO
Bar restorant, agjent sigurimesh ALDA SHULLA
Hoteleri HALO HOTEL EQUIPMENTS
Bar kafe TRADITA E BERATIT
Agjenci turistike ORION TRAVEL AND TOURS
Tregti me pakicë lule natyrale LINDA FLOWERS
Sherbime dentare BLISS
Tregti veshjesh LILIANA MATRAKU
Agjenci imobiliare BLUE CITY PROPERTIES
Market USHQIMORE FEHMI DOKA
Tregti pajisjesh elektronike ENGINEERING GLOBAL SOLUTION
Tregti me pakice fruta perime ABAZ HOXHA
Piceri PIC-RESTORANT ERA
Restorant, hoteleri SANTA QUARANTA REST
Bar BAR REST DEDAJ
Suvenire SOUVENIR ALBANIA
Market FRESHMART
Tregti veshjesh ALFRET MUCINA
Import, eksport mallra industriale EUROLAB INTERNACIONAL
Restorant PIZZERIA MARIA MADALENA
Market YOUR MARKET – URE
Bujtine ROYAL LAND
Argjendari ALBAN HAMZI
Farmaci MIMOZA MAMUCI
Bar restorant VITO DULE
Apartamente me qera KOTARJA APARTAMENTS
Tregti artikujsh ALBANA LALAJ
Bar kafe BELLINI
Elektronike A&A COMPUTERS
Bar restorant LULJETA BRANKAJ
Kopesht privat GREEN EDUCATION
Shitje produktesh ushqimore FIZE MUKAJ
Hotel LEDINA RESORT
Hotel DOMI.AL                  
Restorant RESTORANT ORIKU
Apartamente me qera OK RESIDENCE&APARTMENTS
Tregti pajisjesh telefonike AXON SHPK
Tregti artikujsh ushqimore GIPS FRUT SHPK FRUTA
Tregtimi i pjeseve te kembimit per automjete ERVIN GUCA
Tregtim I karburanteve GEGA CENTER GKG
Restorant SOSUSHI
Fast-food BESO TETOVA
Hoteleri HENERIK HIDERSHA HOTEL
Makina me qera SIERA CAR RENTAL
Hoteleri CAPTAINS RESIDENCE
Tregti karburantesh GEGA CENTER
Hoteleri VASIL LLOLLI
Bar restorant TRE ISHUJT
Hoteleri ADORAS VIEW HOTEL
Supermarket ESSE AL SUPERMARKET 
Instalim sistemesh klimaterike ALGORITMO
Bar kafe KLAUDIO HAKAREPI
Fast-food BESO TETOVA
Hotel HOTEL VINO
Restorant RESTAURANT VINO
Hotel HOTEL KALEMI TWIN
SHITJE DHE MONTIM KONDICINERESH BUDIAG CLIMA 
Supermarket ALB MARKET
Sherbim furnizimi me uje SH.R.U.K.K. SHA 
Tregti artikujsh NEFAIL STRORA
Kozmetike KARFICA
Prodhim dhe tregtim veshjesh MEILLEURS AMIIS
Bar restorant hoteleri BEHAR MUSTAFA
Agjenci turistike MONNA TOURS 
Tregeti me pakice artikuj industriale SOFIELA PILI
Makina me qera DRIVE SAFE RENTAL
Bar, piceri, restorant FELINI
Fast Food REDONA AVRAMI
Hoteleri VILLA PASCUCCI
Hoteleri HOTEL DOANESIA
Fast-Food ALBANO MAHMUTAJ
Tregti kepucesh FLO SHOE INGENICO
Resort ATRIUM DELUXE RESORT
Tregti materialesh ndertimi ARBGRES SHPK 
Punime dheu, ndertime civile VELLEZERIT POGA
Sherbime Stomatologjike HENERIEDA MALO
Tregti me pakice artikuj industriale MATILDA KONFEKSION
Hotel bar restorant SAKAJ 22
Konsulencë ligjore, financiare HASHTAG LAWYERS
Restorant LOGAN & A.D REST
Hotel GOLD HOTEL
Hotel ALFATINO HOTEL
Bar,restorant,hoteleri ALFATINO
Tregtim suvenire DORELA KATOLINA
Prodhim artikujsh druri dhe metalike KARAFILI
Tregti artikuj kozmetike, shkollore MEI SHOP 
Prodhim dhe shitje energji elektrike LEADD
Bar kafe ELSIDO SANI                                              
Bar kafe, restorant VARKA
Tregti karburantesh BELBA GROUP SHPK
Sherbim taksi ANILA FERHATI
Tregti artikujsh EURO 1.3
Tregti mallrash ushqimore KASTRIOT LALA
Hotel HOTEL KELJANI
Hotel HOTEL MYRTAJ
Tregti materialesh industriale ELVIS LARTI
Pasticeri LE BON
Tregti karburantesh GEGA OIL SHA
Tregti karburantesh GEGA OIL
Tregti karburantesh GEGA CENTER GKG
Bar MULLIRI I VJETER
Bar restorant BORA RAMA
Makina me qera ERVIN KULLAJ
Tregti mobiljesh MEGA FRONT ALBANIA 
Hotel HOTEL VENTI & MARIS
Tregti mobiljesh MEGAREST 
Argjendari ARGJENDARI OMERI
Restorant SHIJE FSHATI
Bar dhe dhoma me qera ADRIANA LAMAJ
Hotel ERMAL SHAKAJ
Beach bar PANAJOTA MERXHANI
Bar kafe,restorant ALBAN SERJANI
Restorant RESTAURANT CASTLE
Tregti artikujsh ushqimore SADIK MULLISI
Klinike Dentare TURISTASORRIDENTE
Bar-Restorant-Piceri MANNA
Tregti karburantesh GIDA OIL
Farmaci DITE ENATE
Tregti artikujsh shtepiake VENTA
Bar-kafe TAGOO BAR
Restorant TAGOO RESTORANT
Hotel TAGOO HOTEL
Klinike Dentare AMMA DENTAL
Tregti mobiljesh CASAL
Supermarket YOUR MARKET SARANDE
Bar kafe IL PARADISO
Klinike diagnostifikuese INTERMEDICA CENTER SHPK
Hotel HOTEL CEKODHIMA
Tregti aksesoresh elektronike ALBAN BUTHI
Restorant-Piceri ERONIT LAMA
Tregti artikujsh ushqimore RUDI CARA
Tregti materialesh industriale AMAR TOOLS
Tregti me pakice te pijeve SAMET IMERAJ
Dhoma me qera ZINI QILIMI
Restorant VALON QAMILI
Tregti me pakice të veshjeve SONILA HARIZI
Tregti me pakice të veshjeve ARIANA VESHTI
Restorant ODA RESTORANT
Tregti veshjesh CLASS COLLECTION
Makina me qera AL RENTAL CAR
Bar BAR 105
Bar-Kafe ROVENA DURO
Farmaci FARMACI TORONTO
Studio , printime BIGES CANI
Tregti artikujsh GRETA ET’HEMI
Tregti aksesoresh ADDICTION
Restorant ARAGOSTA RESTORANT
Agjenci turistike IMPERIAL TOURS & ACC 
Tregti artikujsh BLERIM JEMINAJ
Tregti artikujsh dhe konsulenca C L LUXURY
Hotel LA MER HOTEL
Dhoma plazhi me qera QERIM ELEZI
Hotel BLUE BOUTIQUE HOTEL
Restorant CHECK-IN RESTAURANT
Dhoma plazhi me qera SYBI JAHO
Market VIOLA HASA
Tregti artikujsh BIG ALPHA
Tregti artikujsh BIG ALPHA
Hotel HOTEL AULONA
Bar METO IDERSHAI
Bar PALMA NOVA
Sherbime te konsulences A.M.E.L
Tregti karburantesh B-RRAHMANI
Hotel SAKAJ 22 HOTEL
Hotel MUCOBEGA HOTEL
Projektim, instalim te sistemeve te ajrimit CLIMA HOME
Bar, restorant hoteleri FOODIS
Tregti artikujsh, motora me qera KLODJAN MECAJ
Sisteme kondicionimi, kunder zjarrit BESMIR NURCE
Klinike dentare BESA KOTE
Restorant RESTORANT CIMI
Klinike Dentare ERJADA XHELILAJ
Hotel HOTEL MAOR
Noteri M.MUSTAFAJ
Konsulence INST OF COG BEH THERAPY
Bar restorant SAJMIR GJUZI
Bar restorant, piceri SKERDILAJD ADEMI
Bar restorant ENERIKO CELAJ
Hotel AMANSAR HOTEL
Tregti produkte kozmetike dhe veshje ES AND CO FASHION
Tregtim artikuj plazhi ERMOND QAMA
Librari dhe tregtim të artikujve shkollorë LIBRARI DYRRAHU
Hotel HOTEL BIANCO
Bar - Restorant, Lounge Bar BIANCO LONGUE
Tregti karburantesh R-META
Hotel LUMI HOTEL
Dhenie makina ma qera KARRUKA RENTAL
Klinike mjekesore MEDICAL CARE LAMI
Tregti aksesoresh BURBUQE MEHALLA
Hoteleri-turizem BALILI-CO
Agjenci turistike ABEL AL
Argjendari SARA LICAJ
Bar Restorant MIGENA BEQIRAJ
Tregti me pakice e veshjeve dhe aksesoreve EK&AK
Bar Restorant REXHEP  KORBI
Hotel, bar, restorant ORJOLA PRODANI
Minimarket, fast-food makina me qera ANGJELO KONOMI
Bar Restorant RIO PALACE
Market MARKET MILI
Tregti me pakice e  veshjeve dhe kepuceve MONET SHOES ACCESSORIE
Restorant REBEL RESTORANT
Hotel REBEL HOTEL
Hotel, bar, restorant BORA - BORA
Restorant BANUSH BREGASI
Tregti produktesh ushqimore dhe artikujsh VALENTINA BAXHELI
Restorant FISH RESTORANT
Farmaci FARMACI ROMA 13
Parfumeri MAISON DE PARFUM 
Lounge Bar PEPPER LOUNGE
Tregti artikuj ushqimore dhe industriale LEON GROUP
Tregti artikuj ushqimore ARJAN MYRTA
Hotel XHAFER DURA HOTEL
Bar Restorant NAOS RESTO
Aktivitet therje dhe tregti mishi KASAPI I PRIZRENIT
Tregti produktesh SOCIAL TRIANGLE
Tregti veshjesh FLUTURA LUKU
Aktivitet privat, arsim parashkollor TE KHAI
Bar Kafe PEAKY CORNER
Tregti ashensoresh EME ASHENSOR GROUP
Qender estetike ILDA QARRI
Tregti artikujsh FETIE RUSTANI
Restorant REBEL RESTORANT
Sherbime Hotelerie PARROTS HOME
Klinike dentare KLINIKA AGARAJ
Punime dheu K AND B BUILDERS
Klinike dentare HIPPOCRATES
Piceri PICERI PAJTONI
Kozmetike, parfumeri ON COSMETIC
Tregti veshje sportive IN SPORT TOPTANI     
Agjenci turistike EAGLE LAND VACATIONS
Tregti artikujsh hidrosanitare TIMEX
Hotel, bar, restorant PRIMAVERA 2004
Servis automjetesh GOMA ERJONI
Real Estate ODYSSEUS
Tregti produktesh ushqimore, makina me qera THE HALAL GUYS
Autoveture per transport publik RAMIZ DOCI
Qender stomatologjike dhe e kirurgjise estetike KSENON POLIKLINICA
Karburant B O L V  O I L
Karburant B O L V  O I L 
Hotel PATIO MARE
Agjenci imobilare dhe makina me qera STAY SAFE  ALL
Restorant GREG RESTAURANT
Restorant HAYAL ENTERPRISES SHPK 
Bar-Restorant. Dhoma me qera BRUNILDA KAVAJA RESTO
Optike KOA OPTICS
Hotel FITNETE BASHO
Restorant JONI RESTAURANT           
Bar-Restorant.Hotel ALBAN PRENGA
Tregti artikujsh industriale DENIS MULLAJ
Shitblerje pasuri te paluajtshme ALPHA HOME  31
Bar,restorant, hoteleri CLOUD KITCHEN
Hotel HOTEL NEW YORK
Supermarket GLOBAL SUPERMARKET      
Bar kafe, hoteleri LORENA QESARI
Agjenci turistike TOP SEVEN               
Tregti materialesh ndertimi AEK MUNELLA            
Qender estetike LUI STYLE
Bar-mezeri OXHAKU EUR               
Hotel HOTEL JOAN 
Market MARKET GJINIKA
Byrektore BESNIK HOXHA
Tregti veshjesh ANTONIO LEFTERI 
Tregti artikujsh artizanale ANISA MANO
Tregti produktesh PLUSITO PET SHOP
Market MARKET MARINA
Hotel HOTEL GJIROKASTRA
Tregti artikujsh te ndryshem BESNIKU
Parking AREA PARKING
Aktivitet ndertimi AFRIMI
Tregti artikujsh BOLENA
Supermarket SUPERMARKET HASO
Bar-kafe ESMERALDA HAMZO
Tregti artikujsh ushqimore dhe industriale ARFAXHO
Tregti artikujsh ushqimore, dhoma me qera FLORENC KUCULI
Hotel HOTEL CLASS
Tregti mallrash te ndryshem ALFRED KONOMI
Restorant RESTORANT CLASS
Hotel HOTEL DE KSAMIL
Bar-Kafe WHISKY
Bar Restorant LAURETA NUSHAJ
Tregti artikujsh ushqimore LIMONE ARAPI
Shërbim për gomisteri DORJAN NDINAJ
Fotograf STUDIO BLETA
Bar-restorant, hoteleri COAST TO COAST
Bar Restorant EDMOND METAJ
Argjendari GJONEJ HANDMADE
Hotel PODA HOTEL LUXERY
Hotel PEAKY HOTEL
Hoteleri NEFELI S ROOMS
Tregti suveniresh GEO&ART SUVENIR
Hoteleri BORKLAD
Hotel KAAN HOTEL
Hotel SDL HOTELS 
Hotel SDL HOTELS
Restorant ASI ROOFTOP RESTAURANT
Hotel HOTEL PARK VOSKOPOJA
Riparime elektrike, shitje sistem ngrohje-ftohje GSM KLIMAIRE
Supermarket SUPERMARKET PLANET
Hotel HOTEL IMPERIAL
Qender estetike AJA BEAUTY SPA
Qender estetike AJA BEAUTY SPA
Bar Restorant BAR RESTORANT GUVAT
Bar-kafe, pishina VIP POOL 
Taksi EDUART FERHATI
Sherbime financiare e ligjore LFS ALBANIA
Hotel HOTEL DYRRAH REST
Riparim aksesoresh ARBER MARGJEKA
Bar-lounge, restorant DORJAN DANA
Optike OPTIKA FREDI
Organizim eventesh HD RED CARPET
Bar-kafe dhoma me qera LAERT VELA
Hotel GAEA HOTELS
Restorant ZEUS RESTORANT
Restorant SHKELZEN KALCE 
Tregti artikujsh AMIR CELIKU
Farmaci CENTRAL FARMACI
Sisteme filtrimi, gatimi dhe uji GREEN LIFE
Tregti bimesh mjekesore DOD GJERKAJ
Servis per celulare ILIRIAN REXHEPI
Prodhim pije alkoolike KORCAA
Klinike dentare BESIAN ABAZI
Tregti lodra , artikuj kancelarie SOVJETA BEGA
Hotel HOTEL FESTIMI
Market MARKET SEO
Optike MAX OPTIKA
Hoteleri HARMONIA HOTELS GROUP
Kreperi, fast-food ALFNIRD MULLA
Bar-restorant, hoteleri VIROI GROUP
Bar-restorant, piceri JOSIF DAFA 
Bar-restorant, hoteleri LOST SEASIDE
Restorant RESTORANT GRACIANO
Ndertime civile dhe industriale SIMA COM
Hotel, Bar - Restorant MARIOLD BOCI
Punime duralumini KLODIAN ZEKA
Hotel VIDI S CHALET HOTEL
Tregti artikujsh ushqimore, industriale HAZBIJE KASA
Hoteleri dhe makina me qera LEGACY HOTEL CAR RENTAL
Lounge Bar CITY LOUNGE
Bar-kafe, restorant LA VEEN
Pasticeri BACI A TUTTI
Hoteleri AMELIA GROUP HOTEL
Bar-restorant, hoteleri AMELIA GROUP 2021
Sherbime financiare H AND R
Klinike dentare ISMAIL KARABUDAK
Bar-pasticeri IRSJOLA
Klinike dentare BARDHI JOKA
Sisteme kondicionimi dhe ajrimi SMART CLIMA
Sigurim i objekteve Publike dhe Private VIP SECURITY
Tregti kepucesh KEPUCE REDI
Aktivitet ndertimi DEMAL
Konsulence PEACE & GOODNESS 
Zhvillim aktivitetesh TULLA NOUVELLE
Aktivitete ne fushen e tregtise SALVADORE
Supermarket SUPERMARKET ALFA
Supermarket SUPERMARKET ALFA
Farmaci EGIAN FARMA
Optike OPTIKA GJERMANE
Hotel HOTEL SOFO
Bujtine TRADITA E BERATIT
Sherbime rekrutimi, punesimi STAFF
Farmaci FARMACIA KLODI
Bar, restorant hoteleri ILIO
Restorant, plazh privat VALON QAMILI
Makina me qera AKT AND RENT
Tregti artikujsh ushqimore dhe industriale ARDIAN ZHUPAJ
Bar-kafe GALLERY IRISH PUB
Bar Restorant HOUSE OF TRADITION
Bar-kafe kreperi ENI DAJZMAILI PF
Bar-kafe kreperi ENI DAJZMAILI PF
Bar-restorant, hoteleri KOMPLEKSI EDVA
Tregti kepucesh ID OUTLET 2
Shitblerje automjetesh IG MOTORS
Dhoma me qera VASILLAQ XANI
Supermarket MARKET EMI
Tregti peshku MEISON
Tregti produktesh ushqimore FENOMEN
Organizim konferencash, eventesh EPSYLON
Tregti te artikujve te ndryshem dhe dhoma me qera ANITA STRUMI
Tregti pajisjesh elektronike SARA SADIKU
Berber ARBEN PAJA
Hoteleri HD RED CARPET HOTEL
Qender fizioterapie, dhoma me qera ERMIS HOXHAJ 
Klinike Dentare SMILE DENTAL CENTER
Hoteleri HOTEL GEORGE
Rrobaqepesi BLEDAR VEIZI
Qender estetike ORNELA GUMA
Tregti mallrash ushqimore dhe industriale ALTE GROUP
Bar-kafe, hoteleri ARTAN ALIU
Bar kafe BAR KAFE LAZRI
Tregti karburantesh BENJA
Tregti artikujsh ushqimore dhe industriale AGIM KADRIMI
Aktivitet ndertimi GENER 2 SHPK 
Agjenci imobilare dhe makina me qera OZON
Bar-kafe OSTERIA
Bar Restorant DHURATA MARKU
Resort FAFA RESORT
Parukeri MIRELA BACI
Qender estetike DORINA HYSAJ
Aktivitet ndertimi BASHKIM MARKU
Argjendari PRECIOSA QTU
Bar Restorant IRINI MUSKAJ
Agjenci pasurish te paluajtshme REMIX REAL ESTATE
Bar MANGO BEACH BAR
Tregti artikujsh te ndryshem MYSLIM HIDRI
Tregti aksesore elektronike ARTAN POLENA
Konsulence KEJSI FUSHA
Shitje makinash CLASSIC
Sisteme komunikimi per konferenca dhe takime INNOVASOL
Tregti produktesh elektronike SULAJ GROUP
Real Estate SELECT
Aktivitet ndertimi KEISA
Bar-restorant, hoteleri IN  GALLERY
Hotel HOTEL VILLAMARIA
Bar-kafe HANGOVER SHPK
Restorant GECI RESTORANT
Aktivitet ndertimi BABASI 2021
Restorant NATYRA E QETE
Tregti artikujsh shtepiake SCANDINAVIAN LIVING
Hotel ONUFRI HOTEL 
Tregti produktesh ushqimore BEIG GROUP
Bujtine LEONORA KAPLLANI
Veprime financiare, kembim valutor START AGENCY 
Bujtine BUJTINA SHPELLA
Farmaci FARMAVITTA
Farmaci FARMAVITTA
Agroturizëm, Bujtinë BUJTINA DRINI I ZI
Apartamente me qera ELVIRA HODO
Internet dhe lojra per femije NILSEN KËRMA
Agjenci turistike M AND B TRAVEL
Tregti karburantesh CENOLLI
Hotel ADELAR HOTEL
Restorant ADELAR RESTAURANT
Restorant ARENA RESTAURANT & CAT
Tregti artikujsh ushqimore dhe industriale FERAMARK
Tregti artikujsh BEHAR KRAJA
Bar-kafe, fast food DALBERO CELO
Hotel LOST SEASIDE HOTEL
Tregti karburantesh IFUEL SHPK
Tregeti me Pakice ,Kepuce te Perdorura FATMA RRAPAJ
Hostel JOLEZA KOKA
Servis celularësh REDLINE ELECTRONICS
Estetike MIRELA KADUNI
Farmaci FARMACI HIGERTA
Argjendari ARGJENDARI ARMAND
Kozmetik TEJMIJE SHABA
Makina me qera ANDUEL XHAXHO
Palester BEYOND FITNESS
Elektronike DOKA ELECTRONICS
Bar KEVIN VELIU
Argjendari ALBERT VEDRA
Market MARKET DIBRA
Kancelari INFINITI OFFICE
Klinike mjekesore ISTANBUL INTERNATIONAL
Market MARKETI IM
Market BIGALB GROUP SHPK
Fast Food OPA
Per femije PLAYGROUND BOX
Farmaci KFARMA SHPK
Farmaci ITAL PHARMA
Tregti industriale MIKELANXHELO FEZOLLARI
Tregti artikuj te ndryshem ARON SUBASHI
Souvenir ILLYRIAN PANTHEON
Agjensi turistike REI ROYAL
Hotel TONEDA
Argjendari ARGJENDARI MILUNA
Restorant TAVERNA ZORBAS
Estetike CITY NAILS
Hotel HOTEL PLATINIUM
Agroturizëm KASTRIOT KUMRIJA
Klinike mjekesore KLINIKA KRISTI
Hotel CITY CENTER
Restorant, hoteleri BACIO NERO
Fast Food GOODFELLAS CO ALBANIA
Market MARKET SONI
Klinike mjekesore KLINIKA KRISTI
Tabacco ARDIT KAMBERI
Taksi ASLLAN HAFUZI
Sherbime audio vizive dhe multimediale AMANTIA PEZA PF
Argjendari GEZIM FASHO
Agjensi turistike PLLAHA INT TOURISM
Bar ASTRIT DAJTI
Elektronike, elektro shtepiake FN KONSTRUKSION
Klinike dentare KLINIKE DENTARE ELITE  
Kozmetike, parfumeri VIAN BRANDS
Karburant AD OIL
Farmaci FARMACI ERJON
Klinike dentare DENTOMANIA CONSULTING
Restorant KATALEA 01
Kozmetike ERGI COSMETICS
Agjensi Imobiliare HOMY 360 
Market GEZIM BALA
Veshje BRAND POINT OUTLET
Kozmetike ERALD KABASHI
Hotel bar restorant MARIGONA
Bar AGRON BOGDANI
Argjendari AGRON GJYLI 
Elektronike, elektro shtepiake GO TECH 
Klinike mjekesore FIBONACCI MEDICAL
Sherbime mekanike DAJANI MOTOR
Telefoni PHONE ZONE
Materiale ndertimi BAU PARK SHPK
Bar,kafe ELTON SADIKU
Market MARKET  DUOMO RESORT
Veshje sportive BALKAN SPORT
Qender estetike O-SKIN
Hotel AMR HOTEL 
Restorant NAMMA
Veshje KRENAR BILALAJ
Elektronike, elektro shtepiake NEPTUN
Hotel VILA MIMANI 2  
Bar FADIL ADEMI
Shitblerje makinash ROYAL MOTORS
Tregtim artikuj industrial ETLEVA HASKU
Estetike AURORA ZENELAJ/studio aurora
Agjensi turistike ROAN TRAVEL
Hotel BUJTINA HASI ILOS
Fast Food GREEK SOUVLAKI
Market BIG MARKET
Agjensi turistike MEDITERRANEO HOLIDAYS
agjensi turistike DORIAN DISHA
Restorant TERRACOTA 2
Restorant THE FISHERMAN'S NET
Per shtepine PERDE ENIS
Bar, restorant SNACK & BAR
Farmaci FARMACI 21
Operator telefonik VODAFONE ALBANIA
Bar, Hotel, Restorant PINEA HOTEL RESORT    
Veshje SHE S BOUTIQUE.AL     
Lounge Bar MUGO                  
Makina me qera FABIO GJONAJ          
Kozmetike BIO SHOP ERI
Elektronike RESALE CENTER         
Taksi GREEN TAXI
Agjensi turistike ALBA HOLIDAYS & TOURS 
Restorant PASTA E BASTA
Veshje GAGA STYLE            
Farmaci ELITE PHARMA
Klinke mjekesore DERMAPLUS 
Restorant GURRA E PERISE        
Restorant SHTEPIA E SHIJES      
Tregtim me pakice te artikujve sportiv FATIME BRAHJA         
Agjensi turistike GRESIAN ÇELA          
Pasticeri LIVIA 2023                  
Klinike Dentare WHITE SMILE
Veshje H&M DISTRIBUTION ALBANIA
Restorant Ç TE HASH
Restorant LA BELLE
Makina me qera KLEDI DOKU
Estetike, fizioterapi ANILA KALLESHI
Parfumeri AQUA & SAPONE
Marketing NEW IDEA
Elektrike, elektronike WURTH ALBANIA
Tregti me pakice te mallrave industriale MIMOZA AHMETI 
Telefoni MIRELA BALI
Industrial Items MEGATEK SHA 
Tregtim artikuj te ndryshem industriale, ushqimore, bujqesore e blegtorale NOVATEX G.B. COMPANY      
Tregtimi i artikujve te ndryshem industriale, ushqimore ISMET LIKSENAJ
Restorant RESTORANT TITANIC
Kozmetike ANJEZA SHPK
Bar CITY COFFE
Argjendari STILE PREZIOSO
Agjensi marketingu BS CONCEPT
Parfumeri ORIENTAL DREAM
Kabinet dentar GERARD BALLHYSA
Argjendari JUREVIO
Estetike AR BROWS                  
Hotel SAHHILBA HOTEL
sherbimin dhe mirembajtjen e kompresoreve te ajrit AIRBLOCK
Estetike AMELA SITA
Veshje CHIC & GO
Klinike Dentare CREA DENT
Tregti produkte ushqimore DELIART 100 
Agjensi konsulence ATENA
Bar SHKELQIM MURATAJ 
Veshje SUITSY
Estetike BRIKENA XHIXHA 
Supermarket 2BE SUPERMARKET
Qender kursesh QENDRA UNIVERS 95
Lounge Bar BUNKER 1944
Bar ALTIN NURI
Bar MARJO ZHUPANI
Klinike Fizioterapie MIRJAN QERIMI
Veshje LIFESTYLE STORE
Kozmetike SABAN BASPINAR
Restorant NOM NOM FOOD DRINKS
Farmaci FARMACI GRADICA
Agjensi Udhetimi HERMES AEROPORT
Klinike Mjekesore KLINIKA AKILI
Tregtim artikuj te ndryshem industriale, ushqimore, bujqesore e blegtorale BEIG GROUP
Market BIG PIONIERI
Restorant EJSEL
Tregeti me pakice e produkteve bio KARAFIL ELEZAJ 
Restorant MANNA
Market BIG LISUS
Palester BRAMAN CENTER
Parkim STAR PARKING ALBANIA
Makina me qera JURGEN KURTI P.F
Tregti me pakice te artikujve te ndryshem ushqimore dhe industriale GREENERY
Tabacco ORSJANO RICA
Sherbime Veterinare SILVANA BAJRAMI
Konsulence ARDEX SHPK
Elektroshtepiake DR MEDIA
Artikuj Sportive SINDI SUBASHI
Servis celularësh NIMAN MYZYRAJ
Dhenie me qera e apartamenteve LUCAS APARTMENTS
Klinike dentare BRISIDENT
Tregti me shumicë dhe pakicë të frutave të llojeve të ndryshme FRESH FRUIT TRADE
Bar, kafe, pasticeri, restorant HEPTA
Servis GAZYKA SHPK
Market BIG KOPLIKU
Kozmetike PLENTY
Klinike Dentare NATURAL DENTAL
Elektronike REDLINE ELECTRONICS
Tabacco ALBERT UZUNI
Servis celularësh ISLAM VESHI
Kabinet Dentar JULJANA MILE
Market BAUMARKET
Fast Food MATILDA MALAJ
Market BIG EMIGRANTI
Sherbime kontabiliteti dhe financiare VILA LORDEV
Bar, Kafe, Restorant TG INTERNATIONAL
Sherbime Turizmi Mjekesor NEW LIFE
Hotel ARENA HOTEL                               
Supermarket SUPERMARKET ALDI
Hotel, bar-restorant,stacion plazhi, beach bar AKSIONISTJA
Restorant NAMMA
Agjensi Udhetimesh VILA FIDANI
Telefoni SMART LINE
Per shtepine COMODITA HOME
Furre Buke M.PIRA
Karburant B O L V - O I L
Optike TOPIA EYE SHOP
Distributor Marketingu UNIVERSE GROUP
Tregti karburatesh CONTO
Diagnoza psikologjike CLINICO PSICOTERAPIA
Restorant BASHKIMI L RESORT RESTORANT
Taksi TAKSI GECI
Kreperi, fast-food CREPACREPA 2023
Argjendari ARGJENDARI XHULIO
Tabacco DONARD ARAPAJ
Restorant ROYAL FISH & CHIKEN
Palester THE PILATES LAB
Tabacco ULTRA ELECT.CIGARETTES
Restorant PARADISE REST
Klinke mjekesore DOCTORS HOSPITAL SHPK
Bar Restorant SHPELLA E FIKUT
Dhenie ambjentesh me qera. OGERT GJATA
Shërbime fizioterapie dhe masazhi AT THAI MASSAGE
Kozmetike FACEOLOGY TIRANA
Klinike Dentare ODONTICA
Market MARKET JULAND
Elektronike IDI ELEKTRONIK
Market KAZA MARKET
Organizim eventesh KEJSI HYSENLLARI
Struktura akomoduese hotelerie FAIK HYSAJ
Klinike Dentare BLERINA MUSTAQE
Bar-Kafe, Restorant, Pasticeri SDSART
Kozmetike WELL SHPK
Farmaci FARMACI MEISON
Klinike Dentare ALBAN FERKO
Bar Kafe Restorant Hotel SELECT
Restorant PIZZERI MEDINA
Bar Kafe LIVING ROOM ANTIK
Hotel ENI HOTEL
Ushqim dhe aksesore per kafshe 4 PUTRAT PLUS
Klinike dentare ANILA RUCI
Kabinet Mjekesore LEDIANA THANO
Sherbime hotelerie . Bar -Restorant NUEVO DELUX
Konsulence MLA GLOBAL VISAS
Klinike dentare TAULANT BAHITI
Fast Food, Import Export te produkteve ushqimore dhe pijeve GOODFELLAS CO ALBANIA SHPK
Restorant KOPE SHPK
Restorant MULLIXHIU 
Hotel FJORENTINA OMERI
Agjensi turistike TOUR TIRANA
Bar Kafe TERANDA
Lounge Bar N SHISHA LOUNGE
Farmaci FARMACI ROARDI
Tabacco ERGYS MALOKU
Hotel SECRET HOTEL
Palester PALESTER ANGEL
Farmaci FARMACI URGJENCA 
Farmaci FARMACI BABAMUSTA 2
Klinike Mjekesore KASTRIOT DALLAKU
Farmaci FARMACI KOZETA MEMINAJ
Servis elektronike NIMAN MYZYRAJ
Klinike Dentare IDENTICO DENTAL CLINIC
Palester STAR GYM ALBANIA
Farmaci PERIN VOGLI
Restorant TE BACJA
Market ROZETA MURRIZI
Argjendari ERS JEWELLERY
Bar, Restorant GJIN LOGU
Veshje LEONATI 
Per shendetin EUROPEAN HAIR CLINIC
Market EURO MARKET
Agjensi Udhetimi ARJANI TRAVEL
Klinike Dentare BEST DENTAL TIRANA       
Market EUROSHOP DURRES
Argjendari BELMA
Klinike Dentare TDENT AESTETICH CLINIC
Furre Buke SOMEGG
Argjendari ARGJENDARI LATE
Kreperi SQUARE CREPPES
Bar, kafe MON CHERI                                                            
Karburant SALTI OIL
Apartamente me qera BARENDI APARTMENT
Market CONAD
Hotel BOHEM SHPK 
Agjensi turistike WILD WAYS
Bar, Restorant DORJAN SHEHI
Market ABAZI BIO CO
Agjensi turistike KEDO
Market BIG PRIME
Market ACQUA SAPONE
Tregtim pjesesh kembimi XHIHANI.AL
Per shtepine COMODITA HOME
Hotel EPIDAMN A
Makina me qera ALKET DOKU
Hotel CLASS HOTEL 
Per shendetin TRITA HOSPITAL
Makina me qera R E A 
Parfumeri PURE PERFUME
Suvenire MIHAL MASTORA
Riparim bateri makinash KASTRIOT BALLIU
Farmaci FARMACI BABAMUSTA 4
Hotel THE HONEY COMB HOTEL
Restorant THE HONEY COMB REST
Restorant PICERI IL GIRASOLE DI MANAJ
Farmaci A.BABAMUSTA
Makina me qera SAS.B GRUP
Restorant NOEL FISH 2
Makina me qera PERLAT PASHAJ
Market MARKET NESIMI
Per femije KIDZZZ STORE
Veshje A1A SALON BOUTIQUE
Farmaci INTEN
Karroatrec, makina me qera AUTO MARKET KOLLA 
Restorant BURGER HOUSE 
SHERBIME PERKUJDES SHENDETSOR, REZIDENCIAL DORA RESIDENCE
Makina me qera RENT A CAR REN GROUP
Klinike dentare VITAL DENT
Bar BALZAK BAR
Tregeti NARTILJANO DURO
Bar, kafe, restorant, piceri OLIMPIA
Bar, kafe, restorant, piceri ALFRED VOGLI
VPERIMTARI NE FUSHEN E TREGTISE SE PERGJITHSHME ALDI XHAFER SHPK
Bar, Restorant ALFONS ZEFI
Market MARKETI IM LUNGOMARE
Market JATA MARKET
Makina me qera SPEED SPLITION RENTAL
Taksi QUICK TAXI 
Klinike Dentare MARDENT
LABORATOR IMAZHERIE EDVIN ZHUPA
Estetike ARZU ISIK
Pastrim Kimik PRANVERA CEKREZI
TREGTI ME PAKICE  ERMAL SADIKU
Transport VARAN TRANSPORT
Riparim Dritare, dyer ILMI TANUSHI
Estetike FERIDE KUQI
Bar, kafe KRUG
TREGTIM TE ARTIKUJVE TE NDRYSHEM GENTIAN HYKA
Elektroshtepiake AZA ELEKTROSHTEPIAKE
Restorant SAPORE DI MARE                          
Market MARKET GJOKA                               
Tabacco TABACCO RUSİ                                                         
Farmaci ZHANI FARMACI 
Investim ne fushen Bar, kafe SPY SPEAKEASY
Elektronike XPERT SYSTEMS
Hotel, Restorant, Beach Bar LOST SEASIDE
Bar, Restorant ADRIATIK SALILLARI
TREGTI ME PAKICE ARTIKUJ TE NDRYSHEM INDUSTRIAL, ARTISTIK, TEKSTILE. OSKAR CLASS
Butik AVAK BRAND
Bar, Restorant BAR RESTORANT TIRONA
Diskoteke AVA CLUB
Makina me qera XENI CAR RENTAL                                      
Bar, Restorant EDMOND SENA
TREGTI ME PAKICE E ARTIKUJVE TE NRYSHEM KEPUCE CANTA ETJ DERVISH RUCAJ 
Market MELVIN MARKET                                                
Furre Buke ROLANT TITO
Motel, Bar, Restorant SABAH JEMISHTA
Hotel GUEST HOUSE  DE RADA
Hotel CHIC HOTEL
Restorant CHIC REST
Farmaci FARMACI NEVREZE XHAFA
Veshje SENSO UNICO
Argjendari EDVIN SHLLAKU
TREGETI ME PAKICE TE VESHJEJE TE NDRYSHME SKENDER MILAQI
TREGTIM ME SHUMICE DHE PAKICE, IMP-EXP TE ARTIKUJVE TE NDRYSHEM INDUSTRIAL, KANCELARI DHE ARTIKUJ SHKOLLOR ELEKTROSHTEPIAKE. BOTIMI I LIBRAVE, BROSHIURAVE, REVISTAVE ETJ. ALBAGAME SHPK